B�L�MSEL PROGRAM

 


11 Nisan 2015, Cumartesi
12:00-17.00
OTELE GR ve KAYIT
17.00-17.30
TANIMA
Dr. Figen Özgür

17.30-18.00

KURS ÖNCES DEERLENDRME
(Doru / Yanl Tipinde 100 Soruluk Test)
Dr. brahim Vargel
18.00-18.30
BEKLENTLERN ALINMASI
Dr. Figen Özgür
Dr. brahim Vargel
18.30-19.00
PROGRAMIN TANITIMI
Dr. brahim Vargel
19.00-20.30
Akam Yemei
20:30-21:30
PLASTK CERRAH ve ETK
Dr. Güler Gürsu
21:30-22:00
KARYER PLANLAMA
Dr. Figen Özgür


12 Nisan 2015, Pazar
  SALON A - GRUBU SALON B - GRUBU
09:00-10:30 BA BOYUN BÖLGES TÜMÖRLER VE CERRAHS
Dr. Emre Aksu
PLASTK CERRAHDE HUKUK SORUMLULUKLAR 1
Dr. Atilla Arnc
Hakim Mine Kaya - Yargıtay 3. Hukuk Dairesi Üyesi
10:30-11:00
Kahve Aras
11:00-12:30 KAPALI RNOPLAST
Dr. Mehmet Bayramiçli
Dr. Haldun Kamburolu
PLASTK CERRAHDE HUKUK SORUMLULUKLAR 2
Dr. Atilla Arnc
Hakim Mine Kaya - Yargıtay 3. Hukuk Dairesi Üyesi
12:30-14:00
Öle Yemei
14:00-15:30 MEME KÜÇÜLTME
Dr. Ferit Demirkan
Dr. Selahattin Özmen
BA BOYUN BÖLGES TÜMÖRLER VE CERRAHS
Dr. Emre Aksu
15:30-16:00
Kahve Aras
16:00-17:30 PLASTK CERRAHDE HUKUK SORUMLULUKLAR 1
Dr. Atilla Arnc
Hakim Mine Kaya - Yargıtay 3. Hukuk Dairesi Üyesi

KAPALI RNOPLAST
Dr. Mehmet Bayramiçli
Dr. Haldun Kamburolu

17:30-19:00 PLASTK CERRAHDE HUKUK SORUMLULUKLAR 2
Dr. Atilla Arnc
Hakim Mine Kaya - Yargıtay 3. Hukuk Dairesi Üyesi
MEME KÜÇÜLTME
Dr. Ferit Demirkan
Dr. Selahattin Özmen
19:00-21:00
Akam Yemei


13 Nisan 2015, Pazartesi
  SALON A - GRUBU SALON B - GRUBU
09:00-10:30 EL YARALANMALARI VE KONGENTAL EL ANOMALLER
Dr. Emre Aksu
YARA YLEMES ve BAKIMI
Dr. Mustafa Deveci
10:30-11:00
Kahve Aras
11:00-12:30 YARA YLEMES ve BAKIMI
Dr. Mustafa Deveci
MEME BÜYÜTME
Dr. Reha Yavuzer
Dr. Haldun Kamburolu
12:30-14:00
Öle Yemei
14:00-15:30 MEME BÜYÜTME
Dr. Reha Yavuzer
Dr. Haldun Kamburolu

EL YARALANMALARI VE KONGENTAL EL ANOMALLER
Dr. Emre Aksu

15:30-16:00
Kahve Aras
16:00-17:30 VÜCUT EKLLENDRME
Dr. Cemal enyuva
YÜZ BÖLGESNE YÖNELK MNMAL NVAZF ESTETK GRMLER VE HÜCRE TEDAVLER
Dr. Reha Yavuzer
17:30-18:00
Kahve Aras
18:00-19:30

YÜZ BÖLGESNE YÖNELK MNMAL NVAZF ESTETK GRMLER VE HÜCRE TEDAVLER
Dr. Reha Yavuzer

VÜCUT EKLLENDRME
Dr. Cemal enyuva
19:30-21:00
Akam Yemei


14 Nisan 2015, Sal
  SALON A - GRUBU SALON B - GRUBU
09:00-11:00 LETM BECERLER KURSU 1 (uygulamal)
Dr. Melih Elçin
MECBUR HZMET TECRÜBELER
Dr. Mert Çal
Dr. Mustafa Kürşat Evrenos
11:00-11:30

Kahve Aras

11:30-12:30 MECBUR HZMET TECRÜBELER
Dr. Mert Çal
Dr. Mustafa Kürşat Evrenos
LETM BECERLER KURSU 1 (uygulamal)
Dr. Melih Elçin
12:30-13:30
Öle Yemei
13:30-18:30
ETÜD
18:30-19:30
Akam Yemei
19:30-21:30 LETM BECERLER KURSU 2 (Uygulamal)
Dr. Orhan Odaba
ORTOGNATK CERRAH
Dr. Emin Mavili
21:30-22:00
Kahve Aras
22:00-23:30 ORTOGNATK CERRAH
Dr. Emin Mavili
LETM BECERLER KURSU 2 (Uygulamal)
Dr. Orhan Odaba


15 Nisan 2015, Çaramba
  SALON A - GRUBU SALON B - GRUBU
09:00-10:30 TIBB FOTORAF ve VDEO ÇEKM
Dr. Tonguç ken
MEME REKONSTRÜKSYONU
Dr. Sühan Ayhan (Otolog Doku le)
Dr. ükrü Yazar (Implant ile)
10:30-11:00
Kahve Aras
11:00-12:30 PLASTK CERRAHDE TIBB BLM (Uygulamal)
Dr. Tonguç ken
MAKSLLOFASYAL KIRIKLAR
Dr. Derya Özçelik
Dr. brahim Canter
12:30-14:00
Öle Yemei
14:00-15:30 MEME REKONSTRÜKSYONU
Dr. Sühan Ayhan (Otolog Doku le)
Dr. ükrü Yazar (Implant ile)
TIBB FOTORAF ve VDEO ÇEKM
Dr. Tonguç ken
15:30-16:00
Kahve Aras
16:00-17:30 MAKSLLOFASYAL KIRIKLAR
Dr. Derya Özçelik
Dr. brahim Canter
PLASTK CERRAHDE TIBB BLM
(Uygulamal)
Dr. Tonguç ken
19:00-21:00
Akam Yemei


16 Nisan 2015, Perembe
  SALON A - GRUBU SALON B - GRUBU
09:00-10:30 ALT- ÜST EKSTREMTE REKONSTRÜKSYONU VE LENFÖDEM 1
Dr. Murat Topalan
Dr. Berkan Mersa
Dr. Koray Cokunfrat
Dr. Yener Demirta
ÜROGENTAL PLASTK CERRAH
Dr. Eksal Karg
10:30-11:00
Kahve Aras
11:00-12:30 ALT - ÜST EKSTREMTE REKONSTRÜKSYONU VE LENFÖDEM 2
Dr. Murat Topalan
Dr. Berkan Mersa
Dr. Koray Cokunfrat
Dr. Yener Demirta
LAZER UYGULAMALARI
Dr. Eksal Karg
Dr. Tark Çavuolu
12:30-14:00
Öle Yemei
14:00-15:30 ÜROGENTAL PLASTK CERRAH
Dr. Eksal Karg
ALT - ÜST EKSTREMTE REKONSTRÜKSYONU VE LENFÖDEM 1
Dr. Murat Topalan
Dr. Berkan Mersa
Dr. Koray Cokunfrat
Dr. Yener Demirta
15:30-16:00
Kahve Aras
16:00-17:30 LAZER UYGULAMALARI
Dr. Eksal Karg
Dr. Tark Çavuolu
ALT - ÜST EKSTREMTE REKONSTRÜKSYONU VE LENFÖDEM 2
Dr. Murat Topalan
Dr. Berkan Mersa
Dr. Koray Cokunfrat
Dr. Yener Demirta
17:30-18:00
Kahve Aras
18:00-19:30 YÜZ BÖLGESNE YÖNELK CERRAH ESTETK GRMLER
Dr. Erhan Erylmaz
Dr. Nuri Çelik
DER TÜMÖRLER ve CERRAH TEDAVS
Dr. Özay Özkaya
Dr. Savaş Serel
19:30-20:30 DER TÜMÖRLER ve CERRAH TEDAVS
Dr. Özay Özkaya
Dr. Savaş Serel
YÜZ BÖLGESNE YÖNELK CERRAH ESTETK GRMLER
Dr. Erhan Erylmaz
Dr. Nuri Çelik
20:30-22:30
Akam Yemei


17 Nisan 2015, Cuma
  SALON A - GRUBU SALON B - GRUBU
09:00-10:30 KRANYOFASYAL CERRAH
Dr. brahim Vargel
Dr. Ersoy Kona
DUDAK DAMAK YARIKLARI KURSU 1
Dr. Figen Özgür
Dr. Zekeriya Tosun
Dr. Mert Çal
10:30-11:00
Kahve Aras
11:00-12:30 AÇIK RNOPLAST
Dr. smail Kuran
Dr. Ersoy Kona
AÇIK RNOPLAST
Dr. smail Kuran
Dr. Ersoy Kona
12:30-13:30
Öle Yemei
13:30-15:00 DUDAK DAMAK YARIKLARI KURSU 1
Dr. Figen Özgür
Dr. Zekeriya Tosun
Dr. Mert Çal
KRANYOFASYAL CERRAH
Dr. brahim Vargel
Dr. Ersoy Kona
15:00-15:15
Kahve Aras
15:15-16:45 DUDAK DAMAK YARIKLARI KURSU 2
Dr. Figen Özgür
Dr. Zekeriya Tosun
Dr. Mert Çal
AÇIK RNOPLAST
Dr. smail Kuran
Dr. Ersoy Kona
16:45-17:00
Kahve Aras
17:00-18:00 HEMANJOM ve VASKÜLER MALFORMASYONLAR
Dr. brahim Vargel
SAÇ EKM
Dr. Derya Özçelik
18:00-18:15
Kahve Aras
18:15-19:15 SAÇ EKM
Dr. Derya Özçelik
HEMANJOM ve VASKÜLER MALFORMASYONLAR
Dr. brahim Vargel
19:15-20:30
Akam Yemei


18 Nisan 2014 Cumartesi
 
ORTAK SALON
09:30-10:30
OKUL SONU SINAV
10:30-11:00
Kahve Aras
11:00-11:30
KURS SONU DEERLENDRME
Dr. brahim Vargel
11:30-12:00
GER BLDRM TOPLANTISI
Dr. brahim Vargel
12:00
KAPANI